Author Topic: vratila sam se i ja! :-)  (Read 2089 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brana

• 2
vratila sam se i ja! :-)
« on: 21-08-2007, 13:05:05 »
prvo jedno veeeeeeeeliko izvinjenje sto se nisam javljala,ali znate kako je to kada imate 21 god. ,a leto i ludovanje u punom jeku!  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:

kao sto znate malo sam putovala i uzivala i imam jaaaako zanimljivih slika sa mora,ali se bojim da srce ne popusti prisutnima na forumu... tako da nista od toga...  :D

ja za koji dan idem jos malo na more u Becice na pripreme sa mojim karate klubom,da dodatno zategnem telo i aktiviram misice,posle ludog leta i budem i fizicki spremna za predstojecu sezonu i naravno za snimanje!   xkoenig
 E da,ja sam na letovanju bila sa studentskom organizacijom "KABEZA" ,pa na njihovom sajtu u foto galeriji mozete videti neke slicice.Samo idite na "Letovanje na krfu 1. termin" .
Pozdrav za sve! cmok!

[/img]

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #1 on: 21-08-2007, 13:20:35 »
malo sam putovala i uzivala i imam jaaaako zanimljivih slika sa mora,ali se bojim da srce ne popusti prisutnima na forumu... tako da nista od toga...

Baš se radujemo što znamo da postoje slike ali da ih nikada nećemo videti :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  Hajde, hajde, ima među nama i (bivših) karatista!!!

Cornelius

• 5
  • 3
Re: vratila sam se i ja! :-)
« Reply #2 on: 21-08-2007, 14:11:01 »
Quote from: "brana"
imam jaaaako zanimljivih slika sa mora,ali se bojim da srce ne popusti prisutnima na forumu...

Ne boj se i slobodno kaci, jer nas ima puno bez srca na ovom forumu.
Je n'ai aucune confiance dans la justice, même si cette justice est faite par moi.

lilit

• 5
  • 3
Re: vratila sam se i ja! :-)
« Reply #3 on: 21-08-2007, 14:36:13 »
Quote from: "Cornelius"

Ne boj se i slobodno kaci, jer nas ima puno bez srca na ovom forumu.

a Meho i Cornelius su najveci "bez_srcasi" tako da, Brano, slobodno kaci fotke. sigurno je.
That’s how it is with people. Nobody cares how it works as long as it works.

Cornelius

• 5
  • 3
« Reply #4 on: 21-08-2007, 17:28:33 »
E, Lilit, vidi se da se zena od iskustva, te umes da procenis muskarce, onako, na prvi post. xjap
Je n'ai aucune confiance dans la justice, même si cette justice est faite par moi.