• Welcome to ZNAK SAGITE — više od fantastike — edicija, časopis, knjižara....

ALI VUČIĆU SVAKA ČAST

Started by Ghoul, 08-04-2014, 15:16:22

Previous topic - Next topic

Васа С. Тајчић and 2 Guests are viewing this topic.

zoskoz

Kao što je Vučić najavio: Treći svetski rat je pred vratima; Rusija najavila udare na fabrike dronova u Evropi

QuoteRusko Ministarstvo odbrane objavilo je spisak industrijskih lokacija širom Evrope koje proizvode dronove za Ukrajinu.

Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev zapretio je da bi evropska postrojenja koja proizvode dronove i drugu vojnu opremu mogla da postanu mete ruske vojske.

U objavi na mreži Iks je poručio da je spisak evropskih pogona koji proizvode dronove zapravo spisak potencijalnih ciljeva za ruske oružane snage.

"Saopštenje ruskog Ministarstva odbrane mora se shvatiti doslovno: spisak evropskih postrojenja koja proizvode dronove i drugu opremu jeste spisak potencijalnih meta za ruske oružane snage. Kada će udari postati stvarnost, zavisi od onoga što sledi. Spavajte mirno, evropski partneri", naveo je.

Dakle, kao što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić i najavio, očigledno je početak trećeg svetskog rata pitanje dana ili nedelja.

https://youtu.be/XfR9iY5y94s?t=50
https://youtu.be/9GghwqS0AWc

zoskoz

Moskva potvrdila Vučićeve reči; Pretnja trećeg svetskog rata veća nego ikad

QuotePretnja trećeg svetskog rata je veća nego ikad, prema rečima predsednice Saveta Federacije Rusije Valentine Matvijenko.

"Dva svetska rata, izgleda, nisu 'vakcinisala' treći. Pretnja je veća nego ikad", citiraju je RIA Novosti.

Ranije je predsednik Srbije Aleksandar Vučić nagovestio da bi treći svetski rat bilo teško sprečiti, jer je verovatno već počeo.

Novinar iz Kremlja, Dmitrij Smirnov, primetio je da je osnivač LDPR-a Vladimir Žirinovski predvideo početak trećeg svetskog rata 2027. godine.

o sveti petre, blabla i bla. sto bi rekle babe, ajde porodite se vec jednom, obavimo to i da vas se ljudi vise skinu s kurca. :cry:
dok se ovi verbalno istovare, tramp je vec u samo jednom danu pet puta otvorio i zatvorio tamo neke plovne vode, 3 diktatora zarobio i pomilovao, 8 sektasa pobio i uskrsnuo i sl.

Meho Krljic

"Bolji sam od njega, mlađi i perspektivniji": Vučić o sastanku rektora Đokića i Marte Kos


Nije uporedio ko koliko puta može za noć ali kapiram da je i tu predsednik u prednosti. 


zoskoz

Ovo su orden i ukaz kojim je Si odlikovao Vučića: "U znak priznanja za dugoročne zasluge"

QuotePredsednik Kine Si Đinping odlikovao je u Pekingu predsednika Srbije Aleksandra Vučića Ordenom prijateljstva.



Taj orden predstavlja najviše državno odlikovanje Narodne Republike Kine za strane državljane.

ugasio je u eu komisiji zbog ovog. mislim, ako telci dokuce da orden stvarno nije proizveden od reciklirane odbacene plastike skupljene iz zutog mora, vec od zlata.

tomat

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

zoskoz

Si Đinping pisao Vučiću: "Vaša odgovornost prema zemlji i narodu me je duboko impresionirala"

QuotePredsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je pismo predsednika Narodne Republike Kine Si Đinpinga.

zoskoz

Na velikom skupu 27. juna roboti će igrati uz harmoniku, biće razvijena najduža zastava Srbije

QuotePredsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se pripema, kako je rekao, za četvrtak, petak, subotu i nedelju, kada će biti veliki i važni dani za našu zemlju.

On je najavio da će građani na skupu ispred Skupštine Srbije moći da vide robote koji će igrati uz harmoniku, ali i najdužu zastavu Srbije dugu više od 500 metara.

(...)

Na pitanje da li će već u četvrtak ili petak biti otvoren auto-put do Kraljeva i hoće li stvarno biti humanoidni roboti koji će igrati Moravac ispred Skupštine, Vučić je rekao da to ne može još sa stoprocentnom sigurnošću da potvrdi oko robota, ali da veruje da hoće.

"... Imaćemo jednog mladića koji će da svira harmoniku, koji je fantastično talentovan, jedan od najtalentovanijih u našoj zemlji. I onda će ti roboti da igraju po taktovima te harmonike", rekao je Vučić.

zoskoz

Vuk (13) svira, a roboti igraju Moravac

QuotePrvak sveta u harmonici, trinaestogodišnji Vuk Đokić iz Beograda, danas se upoznao sa robotima koji su programirani da prate njegove taktove, a zajedno će nastupiti 27. juna na velikom skupu u prestonici.

https://x.com/HJHerewards/status/2069428149000020044

normalni decko, talenat, roboti, zabavna ideja... a mogli ste dovesti pravu predstavu za djecu iz francuske, kao neki...

Show za djecu u Istri: Muškarac u haljini koji se ljubi s drugim muškarcem, simulacija ejakulacije...

Quote

Radio Rojc brani pornografsku predstavu za djecu: Građani ga ekspresno 'poklopili'

QuoteRadio Rojc iz Pule odlučio je stati u obranu francuskih žonglera koji su izvodili pornografske predstave za djecu diljem Istre. Građani nisu najbolje primili jeftina opravdanja i skrivanje perverzija iza slobode umjetnosti. Donosimo neke od komentara.

(...)

Predstava u Istri je tek 'kap u moru': Evo kakve se sve perverzije financiraju javnim novcem

Onaj stari Sendmen

Quote

Zosko i Truba izvode performans "Spasavanje Pravoslavlja u Hrvatskoj!"  :lol:
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

zoskoz

gluposti. lijepo ti pise zongleri iz francuske. kao da ne znas da je komi izbosne, a ja iz rajha.

Onaj stari Sendmen

Ma jok. To ste vas dvojica. Prepoznali smo vas po velikoj strasti za k... pravoslavlje!! :|
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

zoskoz

koji mi prepoznali? ti i meho ili ti i glasovi?
realno da bi nesto prepoznao moras imati i iskustva, znati sta prepoznati.

Onaj stari Sendmen

Komplikuješ.

Ne, nemam takvih iskustava. Ali, verujem da ti imaš, pa će biti dovoljno za obojicu. :roll:
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

Onaj stari Sendmen

I nisu glasovi (Iili Meho) ti koji su mi rekli da je pederski kačiti ničim izazvano pedere u zanosu po Sagiti, već valjda je to zdravorazumski. Ja sam te samo svrstao tamo gde si samog sebe svrstao svojim nesmotrenim i prilično degutantnim postupanjem.
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

zoskoz

zelis reci da pederi ne predstavljaju temelj srpskog bica i kulture?
 
idi otvori novosti, glasnik srpske manjine u hrvatske, tjednik posvecen promociji srpske tradicije i kulture. pederi u svakom drugom clanku, sve afirmativno.
 
i sad ja kazem, boze svasta, no dobro, ako je to tako, ako to vole i ako je to temelj srpskog bica, tradicije i kulture kako vec novosti, znaci srbi o srbima, promoviraju, zasto ljudima ne izaci u susret. zasto uvijek ici kontra struje i u sukob. a "vama" opet ne odgovara.

Onaj stari Sendmen

Pa prepoznao sam ja to, kažem ti i Truba baš obnavljate Pravoslavlje u Hrvatskoj...  :|
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

zoskoz

ah, ti sagiti tepas hrvatska? a dobro.

Onaj stari Sendmen

Pa valjdak sve što radite na Sagiti zapravo radite u nekakvom virtuelnom bubbleu Hrvatske, a ne Srbije, što pokušavate dolaskom na srpski sajt... bar vas ja tako vidim... otkud bi vas dvojica mogli bilo šta vezano za Srbiju? Pa nemate kvalifikacije, realno... naravno da se sva sranja koja pravite odnose isključivo na Hrvatsku, koju predstsvljate u najlepšim bojama.... a kako drugačije? Ne mislite valjdak da ste dolaskom na srpski sajt naprasno postali Srbi? Svašta. Kad bi to tako moglo.

Dakle, obnavljate Pravoslavlje i pederastiju u Hrvatskoj... gde ste da ste, Bosna, Rajh, sasvim nebitno...
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

Meho Krljic

Istina je da se Zosko nekada ovde pravio da je gej i pokušavao da me zavede, ali ja sam to doživao kao pokušaj humora, kako mislim da je bilo i nameravano.

Petronije

Jel kačio (ili slao) neke svoje fotografije u provokativnim pozama i prigodnom autfitu, ili se sve svodilo na prostu forumsku komunikaciju rečima?
Arm the Homeless

Onaj stari Sendmen

Ne znam da li se i to računa, ali trenutno baš kači Šona Konerija u provokativnoj pozi na svom avataru.  :lol:

Reč je o legendarnom SF filmu Džona Bormana ZARDOZ, u kome su svi muškarci pederi. Sem Šona Konerija, koji SAMO IZGLEDA totalno pederski. :cry:
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

Petronije

Nisam to gledao, sinopsis deluje zanimljivo.

QuoteThis is a soft-core, sci-fi porn starring futuristic, psychic, suicidal Egyptians, in which the women are sexually repressed, pre-Princess Leia types, and all ...

Mada, ako ima čak i soft-core gay scena, verovatno ću preskočiti, ne uživam baš u takvim sadržajima.
Arm the Homeless

Onaj stari Sendmen

Film ima religioznu i tehnološku antiutopijsku podlogu, dakle vrlo je aktuelan zbog anti AI tematike.

Ipak, Zole mi je pre za neke klasične hriščanske pederske uzore, poput svetog Sebastijana, koga su grlili svi religiozni pederi od Oskara Vajlda naovamo, nego te neke zavučene i suviše klozetirane Šone Konerije u crvenim pelenama, ali dobro, šta ja znam...
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

Meho Krljic

Zardoz je smeće, nažalost. Mislim, ima tu kemp dimenziju zbog koje je interesantan, ali je generalno kršina. Emerald Forest i Excalibur su mnogo MNOGO bolji Boormanovi filmovi, ali Zardoz ljudi pamte zbog te gej ikonografije.


Enivej:


Quote from: Petronije on Yesterday at 09:25:55Jel kačio (ili slao) neke svoje fotografije u provokativnim pozama i prigodnom autfitu, ili se sve svodilo na prostu forumsku komunikaciju rečima?

Ma, sve se svelo samo na reči. A i to bez mnogo insistiranja...

zoskoz

ja uvijek postujem ne! kad si izjavio da pedere promoviras i volis samo formalno dok je to placeno, da je to poza, a ne stvarno, udvaranje je izgubilo osnovu.
to nije ljubav!

Meho Krljic

To nije bila moja izjava, ali neka to ne bude prepreka našoj budućoj ljubavi.

Onaj stari Sendmen

Momci, možete da se pojebete i na nekom drugom topiku, ovaj je ipak našem predsedniku Vučiću u čast!! :roll:

ŽIVELA SRBIJA!
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

Petronije

Ja sam baš hteo da napišem suprotno, mnogo mi je drago što se o muškim homoseksualnim odnosima piše upravo na ovom topiku, jer VČĆPDR.  :!:

Arm the Homeless

Onaj stari Sendmen

Jasno Petronije, bio sam ironičan. :lol:
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

Petronije

Znam, samo sam hteo i ranije ovo da napišem pa sam sad iskoristio priliku.  xcheers

SRBIJA POBEĐUJE!!!
Arm the Homeless

Meho Krljic

KAD MUŠKA LJUBAV POBEĐUJE

Onaj stari Sendmen

Nego šta. Tako se pokazuje ljubav prema Srbiji!! :|
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

zoskoz

cestitam, cestitam. :)
 
sad vam samo jos preostaje da pobjedu srbije pretocite u zbilju, t.j. da se razdruzite od srbije. :lol:

Onaj stari Sendmen

Ma jok.

Srbija će postati prva država u Svetu potpuno očišćena od korupcije i kriminala.
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

zoskoz

korupcija i kriminal nisu vrijedni spomena spram ovih mehinih koji sustavno i kalkulirano provode negativnu selekciju.
 
za korupciju i kriminal je potreban i mozak, a mozak nikad nije kanibalisticki.
pogledaj kubu ili venecuelu sta uradi sustavna idiotizacija.

Onaj stari Sendmen

Sve se vrti oko para. A pare su bukvalno bezvredne. Zato i idiotizacija.
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

Onaj stari Sendmen

Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

Meho Krljic


zoskoz

:cry::cry:
roboti! tehnologija! prsluk neki, sajkaca, tradicija!
a moglo se za samo 280k dolara angazirati dva transpedera da se goli valjaju po cesti i simuliraju odnos.

Onaj stari Sendmen

Quote from: Meho Krljic on Yesterday at 11:33:53Zardoz je smeće, nažalost. Mislim, ima tu kemp dimenziju zbog koje je interesantan, ali je generalno kršina. Emerald Forest i Excalibur su mnogo MNOGO bolji Boormanovi filmovi, ali Zardoz ljudi pamte zbog te gej ikonografije.

Ne razumem kako ti se Zardos nije svideo. To je sigurno jedan od najboljih SF filmova koje sam ja ikad gledao. Sve mi je super, pejzaži za LOTR predivni, atmosfera, apokaliptični kraj čovečanstva, AI, degenerisani eternalsi, Wizard of Oz preokret. Sve, sem Šona Konerija, čak ni crvene pelene ne pomažu.

Nije mi jasno kako ovo FromSoft nije otkupio da napravi adaptaciju u vidu igre.

Kome se gleda ima ovde:

https://ok.ru/video/956160281135
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

zoskoz

nekad sam davno u gluvo doba noci nabasao na film, jos dok je pojam sf znacio svemirski film. pogledao pocetak, zaspao, probudio se za kraj, iskljucio tv.
i reko, pise sf, a nije u svemiru, dosta da me tako navuku, lako je tako snimati svemirske filmove na zemlji. mislim, u prirodnom okruzenju, ne u svemirskom kreiranom na koji god nacin. to je povoljno, jeftino.

Onaj stari Sendmen

Eto, postavio si kao avatara SF koji nisi ni gledao, već prespavao.

Ti ko Truba što čita SF romane, otvori, pročita prve dve tri strane i iznervira se, baci knjigu.
Sve je više dokaza da su Pravoslavlje izmislili Hrvati da zajebu Srbe!!

zoskoz

baci? komi knjigu valjda oprezno odlozi, proda i kupi dvije bolje.